• Upominki świąteczne

• 21.12.2022 09:28
        •   16 grudnia 2022r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego - Dominika Witkowska i Bartosz Cisło z panią Anną Budzich wybrali się z upominkami świątecznymi do pracowników Urzędu Gminy Ryńsk.
        • "Paczka dla dzieciaczka"

• 11.12.2022 13:17
        • Z okazji zbliżających się Świąt  Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy w naszej szkole akcję charytatywną Paczka dla dzieciaczka. Zbieraliśmy  słodkości dla dzieci z Placówki Opiekuńczo -Wychowawczej.
        • Świątecznie w klasie

• 11.12.2022 13:28
        • Z okazji Mikołajek Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na "Najlepiej świątecznie udekorowaną  klasę". Warunkiem konkursu było również przybycie w tym dniu do szkoły w...
        • Konkursy WDK