• Świątecznie w klasie

• 11.12.2022 13:28
        • Z okazji Mikołajek Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na "Najlepiej świątecznie udekorowaną  klasę". Warunkiem konkursu było również przybycie w tym dniu do szkoły w...
        • Konkursy WDK

• 21.12.2022 19:12
        • Uczniowie szczególnie z młodszych klas naszej szkoły chętnie brali udział w konkursach plastycznych ogłoszonych przez WDK. W konkursie "Choinka" wzięli udział:
        • "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

• 07.12.2022 09:53
        •  "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” to projekt ekologiczny i edukacyjny, którego celem było  zachęcenie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym do promowania zachowań proekologicznych oraz ponoszenia świadomości ekologicznej
        • Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny

• 07.12.2022 09:58
        • Uczniowie naszej szkoły przygotowali prace plastyczne na konkurs strażacki. Tematyka obejmowała udział straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, działaniach związanych z przeciwdziałaniem.
        • Konkurs plastyczny WDK - Portret Mikołaja

• 08.12.2022 19:25
        • Konkurs był przeznaczony dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, przedmiotem było  własnoręczne wykonanie portretu św. Mikołaja  dowolną teczniką w formacie A4.